Dental Köprüler

Dental Köprüler

Bir veya birden fazla diş eksikliği olan hastalarda, boşluğa bakan dişler köprü ayağı olarak kullanılarak aradaki diş eksikliğinin giderilmesine köprü uygulamaları denmektedir.

Köprüler

Günümüzde implant tedavisi diş kayıplarını telafi etmede kullanılan en sağlıklı yoldur. İmplant uygulamalarında komşu dişlere herhangi bir işlem yapılmadığı için zarar da görmezler. Ancak implant uygulamasının mümkün olmadığı durumlarda köprü gibi klasik çözümlere halen başvurulmaktadır.

Köprü uygulamalarında da tek dişlerin kaplamalarında kullanılan materyaller, farklı tedavi ihtiyaçlarına göre tercih edilmektedir. Metal seramik köprülerle beraber, estetik ihtiyaca göre zirkonyum seramik köprüler de sıklıkla kullanılmaktadır. Ön diş eksikliklerinde tam seramik köprüler estetik ihtiyaca zirkonyum seramik köprülere göre daha fazla cevap verdiğinden bir diğer tedavi seçeneğidir.

Kaç günde tamamlanır?

Dental köprülerde kullanılacak diş sayısına göre değişkenlik gösterse de, 7 ile10 günlük bir süreçte tamamlanarak hastanın kullanımına sunulmaktadır.

Yurtdışından gelmek isteyen hastalar için tedavi süreci nasıl ilerliyor?

Hastanemizde tedavilerini yaptırmak isteyen hastlarımız web sayfasındaki iletişim sekmesindeki (http://www.dentakademi.com.tr/iletisim) iletişim bilgileri üzerinden bizlerle iletişime geçerek randevu taleplerini bildirebilirler.

Randevu oluşturmak için bir başka yol ise online randevu almaktır. Web sayfamızda bulunan online randevu seçeneğine (http://www.dentakademi.com.tr/online-randevu) tıklayarak açılan forma kendi bilgilerini doldurabilir, yaptırmak istedikleri tedavi için hekim seçebilir, kendi takvimlerini oluşturabilirler.

Rontgen filmi ile konsültasyon…

Hastanemizde tedavilerini yaptırmak isteyen misafirlerimiz için bir sonraki aşama yakın zamanda çektirilen rontgen filmini WhatsApp yardımıyla +90 505 004 05 10 ya da +90 542 374 42 99 numaralı hatlarımızdan bize ulaştırmalarıdır. Gönderilen rontgen filmi üzerinden uzman hekimlerimizce yapılan konsültasyon sonrası tedavi planlaması ve tedavi planlamanıza ait bütçe tarafınıza sunulur. Onayınız sonrası geliş tarihinize göre ilgili hekimlerde randevularınız oluşturulur.

Otel Anlaşmaları…

Eğer İstanbul’da kalacak bir yeriniz yoksa, talep etmeniz halinde kurumsal anlaşmamız olan otellerden indirimli konaklama imkanlarını sizler için sağlamaktayız.

Havaalanı Transferi…

Tedavisini hastanemizde yaptıracak hastalarımız kendi araçlarımızla havaalanından alınırlar. İstekleri doğrultusunda otellerine yerleştirilir ya da hastanemize getirilerek tedavilerine başlanır.

Yurtdışından gelmek isteyen hastalar için tedavi süreci nasıl ilerliyor?

Hastanemize gelip tedavinizi yaptırmak istiyorsanız bize web sayfamız, telefon santralimiz ve Whatsapp hesaplarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

WhatsApp üzerinden +90 505 004 05 10 ya da +90 542 374 42 99 numaralı hatlarımızı kullanarak yakın zamanda çekilen röntgen filminizi bize gönderebilirsiniz. Röntgen filmi üzerinden uzman hekimlerimiz tedavi planlamanızı oluşturur. Sizin için hazırladığımız tedavi planını kabul etmeniz durumunda size uygun olan tarihlere randevularınızı oluşturabilir, tedavinizi başlata biliriz.

 

Bir diğer yol ise web sayfamız üzerinden online başvuru formunu doldurarak tedavi isteğinizi bildirebilirsiniz (http://dentakademi.com.tr/online-randevu

 

Bir başka yol ise web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinde belirtilen e-mail ve telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşabilir, tedavi talebinizi bildirebilirsiniz. (http://dentakademi.com.tr/iletisim)

RÖNTGEN FİLMİ İLE KONSÜLTASYON-

RÖNTGEN FİLMİ İLE KONSÜLTASYON-

Göndermiş olduğunuz rontgen filmi üzerinden uzman hekimlerimizce yapılan konsültasyon sonrası tedavi planlamanız oluşturulur. Tedavi planlamanıza ait bütçe tarafınıza sunulur. Onayınız sonrası geliş tarihinize göre ilgili hekimlerde randevularınız oluşturulur.

 

HOTEL KONAKLAMA

HOTEL KONAKLAMA

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastaları, hastanemizin yakınında bulunan anlaşmalı otellerimizde indirimli fiyatlardan yararlanabilirler.
HAVAALANI TRANSFERİ

HAVAALANI TRANSFERİ

Tedavisini hastanemizde yaptıracak hastalarımız kendi araçlarımızla havaalanından alınırlar. İstekleri doğrultusunda otellerine yerleştirilir ya da hastanemize getirilerek tedavilerine başlanır.

RÖNTGEN GÖNDER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Neredeyiz ?

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye