Diğer Hizmetler

Diğer Hizmetler

Tam donanımlı A tipi sertifikalı diş hastanemizde diş hekimliğinin tüm dallarında hizmet verilmekte ve hastalarımız tedavi edilmektedir:

 

İmplantoloji:

Tek diş, çoklu diş ile total diş eksikliklerine karşı estetik ve fonksiyonel tedavi yöntemini uygulayan diş hekimliği alanıdır.

Çene Cerrahisi:

Çene kemiği sorunları ve operasyonları, gömülü dişler, kist ve abse operasyonları, implant uygulamaları gibi ağız içi işlemleri gerçekleştiren diş hekimliği alanıdır.

Endodonti:

Dişte meydana gelen hasarlar ve büyük çürükler nedeniyle diş içinde enfekte olmuş damar ve sinirlerin temizlenmesi, dezenfekte edilmesi ve dolgu ile dişin kapatılması işlemlerini gerçekleştiren alandır.

Ortodonti:

Çene ve yüz bölgesindeki sorunları gidermek, dişlerin çeneler üzerinde düzgün sıralanmaları için gerekli tedavi ve çalışmaları gerçekleştiren diş hekimliği alanıdır.

Pedodonti:

16 yaşa kadar çocukların ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedavileri yürüten diş hekimliği branşıdır.

Periodontoloji:

Dişi çevreleyen yumuşak ve sert doku problemlerini inceleyen ve tedavi eden diş hekimliği branşıdır

Protetik Diş Tedavisi:

Ağızdaki eksik diş sayısına ve yerlerine göre; bu eksiklikleri gidererek, ağız bütünlüğünü kazandıran, yalnızca estetik değil aynı zamanda çiğneme fonksiyonları, konuşurken sesleri düzgün çıkartabilmeyi hedefleyen diş hekimliğinin önemli ve büyük dallarından biridir.

Restoratif Diş Tedavisi ve Diş Beyazlatma:

Dişte, bakteri kaynaklı ya da bakteri olmaksızın gelişen tüm rahatsızlıkların, mevcut estetik şikayetlerin teşhis, tedavi ve takibini gerçekleştiren diş hekimliği uzmanlık alanıdır.

Çeşitli nedenlere bağlı olarak dişlerin yüzeyindeki gözenekli mine yapısında oluşan renkli, organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderilmesi işlemidir.

Sedasyon ve Genel Anestezi:

Sedasyon, hastanın diş tedavisi sırasında endişe ve korku yaşamasına neden olan etkenleri ortadan kaldırmak, beden kontrolünü gerçekleştiremeyen engelli hastaların tedavilerinde, öğürme refleksi kuvvetli olan her yaş grubundaki hastaların uyutularak konforlu bir tedavi süreci geçirmelerini sağlayan işlemdir. Genel anestezi değildir.

Yurtdışından gelmek isteyen hastalar için tedavi süreci nasıl ilerliyor?

Hastanemize gelip tedavinizi yaptırmak istiyorsanız bize web sayfamız, telefon santralimiz ve Whatsapp hesaplarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

WhatsApp üzerinden +90 505 004 05 10 ya da +90 542 374 42 99 numaralı hatlarımızı kullanarak yakın zamanda çekilen röntgen filminizi bize gönderebilirsiniz. Röntgen filmi üzerinden uzman hekimlerimiz tedavi planlamanızı oluşturur. Sizin için hazırladığımız tedavi planını kabul etmeniz durumunda size uygun olan tarihlere randevularınızı oluşturabilir, tedavinizi başlata biliriz.

 

Bir diğer yol ise web sayfamız üzerinden online başvuru formunu doldurarak tedavi isteğinizi bildirebilirsiniz (http://dentakademi.com.tr/online-randevu

 

Bir başka yol ise web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinde belirtilen e-mail ve telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşabilir, tedavi talebinizi bildirebilirsiniz. (http://dentakademi.com.tr/iletisim)

RÖNTGEN FİLMİ İLE KONSÜLTASYON-

RÖNTGEN FİLMİ İLE KONSÜLTASYON-

Göndermiş olduğunuz rontgen filmi üzerinden uzman hekimlerimizce yapılan konsültasyon sonrası tedavi planlamanız oluşturulur. Tedavi planlamanıza ait bütçe tarafınıza sunulur. Onayınız sonrası geliş tarihinize göre ilgili hekimlerde randevularınız oluşturulur.

 

HOTEL KONAKLAMA

HOTEL KONAKLAMA

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastaları, hastanemizin yakınında bulunan anlaşmalı otellerimizde indirimli fiyatlardan yararlanabilirler.
HAVAALANI TRANSFERİ

HAVAALANI TRANSFERİ

Tedavisini hastanemizde yaptıracak hastalarımız kendi araçlarımızla havaalanından alınırlar. İstekleri doğrultusunda otellerine yerleştirilir ya da hastanemize getirilerek tedavilerine başlanır.

RÖNTGEN GÖNDER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Neredeyiz ?

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye