Kadromuz

Kurucu Dr. Umur Arıkan

1994 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmiş, 23 yıldır diş hekimi olarak çalışmaktadır. 2005 yılına kadar Maltepe Halk Kliniği’nde diş hekimi olarak çalıştıktan sonra 2013 yılına kadar kendi kliniğinde serbest diş hekimi olarak görev yapmıştır.  2013 yılında Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni Dt. Göker Taşkınsu ve Emrah İpek ile birlikte kurmuştur.

Dt. Umur Arıkan estetik diş hekimliği, oral diagnoz, implant uygulamaları, kanal tedavisi, diş eti sağlığı alanlarında uzman hekimdir.  Almanya, Hollanda, İngiltere, Suudi Arabistan, Irak’tan gelen çok sayıda yurtdışı hastasını tedavi etmiştir. Yabancı dili İngilizcedir.  

Kurucu Dr. Göker Taşkınsu
2001 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 16 yıldır diş hekimi olarak çalışmaktadır. Maltepe tıp Merkezi’nde uzun süre diş hekimi olarak çalışmış ve 2013 yılına kadar kendi kliniğinde diş hekimi olarak hasta tedavisine devam etmiştir. Dt. Umur Arıkan ve Dt. Emrah İpek ile birlikte Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur.
 
Dt. Göker Taşkınsu, oral diagnoz, kanal tedavisi,  gülüş tasarımı (Hollywood Smile), bonding, dolgu, kanal tedavisi alanlarında uzman diş hekimidir.  Almanya, Hollanda, İngiltere, Suudi Arabistan, Irak’tan gelen çok sayıda yurtdışı hastasını tedavi etmiştir. Yabancı dili İngilizcedir. 
Kurucu Dr. Emrah İpek
2005 yılında Anakara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmiş, 12 yıldır diiş hekimi olarak çalışmaktadır. 2 yıl Almanya’da diş hekimi olarak çalışmıştır. 2008 yılında kendi kliniğinde diş hekimi olarak hasta tedavisine devam etmiştir. 2013 yılında Dt. Umur Arıkan ve Dt. Göker Taşkınsu ile birlikte Dentakademi Ağız veDiş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur.
 
Dt. Emrah İpek estetik diş hekimliği, oral diagnoz, kuron kaplama, gülüş tasarımı (Hollywood Smile), bonding uygulama alanlarında uzman hekimdir.  Almanya, Hollanda, İngiltere, Suudi Arabistan, Irak’tan gelen çok sayıda yurtdışı hastasını tedavi etmiştir. Almanca ve İngilizce bilmektedir. 
Dr. Emre Çimen - Çene Cerrahisi

2004 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdikten sonra yine Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde  ağız diş çene cerrahisi üzerine uzmanlığını tamamladı. Ankara Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak başladığı meslek hayatında Özel Megadent Diş Kliniği, Özel Medicana Dİş Hastanesi,  Özel Uğurel Diş Kliniği’nde çene cerrahı olarak görev aldı. 2015 yılından bu yana Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çene cerrahı olarak çalışmaya devam etmektedir. Yabancı dili İngilizcedir.

İlgi alanları arasında dental implantoloji, kemik augmentasyonu, implant öncesi rekonstrüksiyon, çene deformitelerinin düzeltilmesi, çene travmaları ve rekonstrüksiyon, 3 boyutlu implant & cerrahi planlama bulunmaktadır.

Dr. Neslihan Tınastepe

1999 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni bitirmiştir. 2012 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde protetik (protez) diş tedavisi alanında uzmanlığını tamamlamıştır. Prodenta ve Yeditepe Üniverisitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde protez uzmanı olarak çalıştıktan sonra 2018 yılından itibaren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin protez uzmanı olatak çalışmaya başlamıştır.  

İmplant destekli protezler, zirkonyum ve diğer tam seramik kaplamalar, lamina veneer uygulamalar, hassas tutuculu ve diğer hareketli protezler, konvansiyonel sabit protezler ilgi alanlarıdır. Yabancı dili İngilizcedir

Dr. Akkan Akkaya
1993 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni bitirmiştir. 2002 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde protetik (protez) diş tedavisi alanında uzmanlığını tamamlamıştır. Özel 29 Mayıs Hastanesi, Avusturya Hastanesi ve Özel Maltepe Tıp Merkezi'nde protez uzmanı olarak çalıştıktan sonra 2018 yılından itibaren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin protez uzmanı olatak çalışmaya başlamıştır.  
 
İmplant destekli protezler, lamina veneer uygulamalar, inley - onley, hassas tutuculu ve diğer hareketli protezler, konvansiyonel sabit protezler ilgi alanlarıdır. Yabancı dili İngilizcedir
Yrd. Doç. Dr. Gözde Aysel - Endodonti

2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirmiştir. 2010 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı  Endodonti Bilim Dalı üzerine doktorasını yapmıştır. 19 Mayıs Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak başlayan meslek yaşantısı,  Dentram Özel Ağız Diş Sağlığı Merkezi,  Dentistanbul Özel Ağız Diş Sağlığı Merkezi,  İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Dentaydın ADSM’de  endodontist olarak devem etmiştir. 2015 yılından buyana Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde endodontist olarak çalışmaktadır. Yabancı dili  İngilizcedir

Dr. Mehmet Ağırnaslıgil
Dr. Mehmet Ağırnaslıgil, Marmara Universitesi Diş Hekimliği Fakültesini 2009 yılında bitirdikten sonra diş hekimi olarak çalışmaya başlamış ve 2015 yılında Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı Endodonti Anabilim Dalı'ndaki uzmanlığını 2018 yılında tamamlamıştır.
 
Üç Fark Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, Remedy Hospital, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde diş hekimi olarak çalışmış ve 2018 yılından itibaren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin Endodonti (Kanal Tedavisi) Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır.
 
Sahip olduğu sertifikaları arasında; European Society of Endodontology 18th Biennial ESE Congress (Brüksel, Belçika,2016), GençEDAD 2. Zirvede Estetik Kış Sempozyumu (Kayseri,Türkiye,2016), Türk Endodonti Derneği 13. Uluslararası Bilimsel Kongresi (Nevşehir,Türkiye,2015), European Society of Endodontology 17th Biennial ESE Congress (Barselona, İspanya,2015), Uluslararası Endodontik Eğitim Birliği 1. Online Bilimsel Kongresi (2013), FDI 2013 Dünya Dental Kongresi (İstanbul,Türkiye, 2013) bulunmaktadır.
 
Yayınları arasında da Kasım 2015'de  International Endodontic Journal'da “Apically extruded debris during root canal preparation using Vortex Blue, K3XF, ProTaper Next and Reciproc instruments” bulunmaktadır. 
Dr. Kumru Sular - Restoratif Tedavi Uzmanı
2006 yılında Yeditepe Üniversite Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdi. Yeditepe Üniversitesi Restoratif  Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda uzmanlığını aldı.  Yeditepe Üniversitesinde öğretim görevlisi, İmpladent’te çalıştı. 2017 yılından itibaren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde restoratif diş hekimi olarak çalışmaktadır. Yabancı dili Fransızca ve İngilizcedir.
Yrd. Doç. Dr. Barış Karabulut - Pedodonti

1998 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Türk Silahlı Kuvvetleri Genel Kurmay Komutanlığı, Girne Askeri Hastanesi, GATA Haydarpaşa Askeri Hastanesi, Özel Kartepe  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Özel Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde pedidondist olarak çalışmış ve 2015 yılından itibaren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde pedidontist olarak çalışmaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Barış Karabulut, çocuklarda ağız ve diş sağlığı, çocuklarda sedasyon uygulaması ile tedavi alanlarında uzmanlığı olan diş hekimidir. Yabancı dili İngilizcedir. 

Dr. İbrahim Kılıçtaş - Anestezi Uzmanı
1997 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ni bitirmiş, 2005 yılına kadar GATA'da araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Özel Tahsin Özbek Hastanesi ve Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde çalıştıktan sonra 2017 yılından itibaren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde anestezi ve reanimasyon uzmanı olarak çalışmaktadır.
Dr. Pınar Türkoğlu – Ortodonti

2006 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sano Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,İnterantalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Denteuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmış ve 2015 yılından bu yana Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezin’nin ortodonti uzmanı olarak çalışmaktadır.
 
Dr. Pınar Türkoğlu’nun ilgi alanları arasında Sınıf III Anomali ve Tedavisi, 3-Boyutlu Ortognatik Cerrahi Simülasyonu, Lingual Straight Wire Teknik, İnvisalign yer almaktadır.

 

Dt. Mustafa Yağcı - Diş Hekimi
1982 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi.  34 yıldır diş hekimi olarak çalışmaktadır. Meslek hayatının çok büyük bölümünü Kayseri ve İstanbul’da serbest diş hekimi olarak geçirirken, 2014 yılından sonra Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde estetik diş hekimi olarak çalışmaya devam etmektedir.
Dt. Gökhan Bayındır
2005 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 13 yıldır diş hekimi olarak çalışmaktadır. 2017 yılından itibaren Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Estetik Diş Hekimi olarak çalışmaktadır.
 
İlgi alanları arasında Endodonti (kanal tedavisi), çene cerrahisi ve kuron köprü protezler ilgi alanıdır. Yabancı dili İngilizcedir. 
Dt. Hasan Sazak – Estetik Diş Hekimi
2014 yılında Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdi. Özel Kaynarca ADSP, Özel Akdeniz ADSM ‘de hekimlik faaliyetlerini sürdürmüştür. 2016 yılından bu yana Dentakademi  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde estetik diş hekimi olarak çalışmaktadır. Yabancı dili İngilizcedir.
 
İlgi alanları arasında estetik dolgu, ön bölge bonding, protez ve implant uygulamaları bulunmaktadır. 

Yurtdışından gelmek isteyen hastalar için tedavi süreci nasıl ilerliyor?

Hastanemize gelip tedavinizi yaptırmak istiyorsanız bize web sayfamız, telefon santralimiz ve Whatsapp hesaplarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

WhatsApp üzerinden +90 505 004 05 10 ya da +90 542 374 42 99 numaralı hatlarımızı kullanarak yakın zamanda çekilen röntgen filminizi bize gönderebilirsiniz. Röntgen filmi üzerinden uzman hekimlerimiz tedavi planlamanızı oluşturur. Sizin için hazırladığımız tedavi planını kabul etmeniz durumunda size uygun olan tarihlere randevularınızı oluşturabilir, tedavinizi başlata biliriz.

 

Bir diğer yol ise web sayfamız üzerinden online başvuru formunu doldurarak tedavi isteğinizi bildirebilirsiniz (http://dentakademi.com.tr/online-randevu

 

Bir başka yol ise web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinde belirtilen e-mail ve telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşabilir, tedavi talebinizi bildirebilirsiniz. (http://dentakademi.com.tr/iletisim)

RÖNTGEN FİLMİ İLE KONSÜLTASYON-

RÖNTGEN FİLMİ İLE KONSÜLTASYON-

Göndermiş olduğunuz rontgen filmi üzerinden uzman hekimlerimizce yapılan konsültasyon sonrası tedavi planlamanız oluşturulur. Tedavi planlamanıza ait bütçe tarafınıza sunulur. Onayınız sonrası geliş tarihinize göre ilgili hekimlerde randevularınız oluşturulur.

 

HOTEL KONAKLAMA

HOTEL KONAKLAMA

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastaları, hastanemizin yakınında bulunan anlaşmalı otellerimizde indirimli fiyatlardan yararlanabilirler.
HAVAALANI TRANSFERİ

HAVAALANI TRANSFERİ

Tedavisini hastanemizde yaptıracak hastalarımız kendi araçlarımızla havaalanından alınırlar. İstekleri doğrultusunda otellerine yerleştirilir ya da hastanemize getirilerek tedavilerine başlanır.

RÖNTGEN GÖNDER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Neredeyiz ?

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye