Türkiye'de Diş Sağlığı Turizmi

Türkiye'de Diş Sağlığı Turizmi

Tercih etmeniz için pek çok sebebiniz var. Avrupa ve Asya kıtalarının buluşma noktası olan İstanbul’a ulaşmanız çok kolay. Lokasyon avantajı nedeniyle uçak ile yapılacak seyahati 2,5 saat ile sınırladığınızda İstanbul’a 51 ülkeden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ekonomi başkenti olan İstanbul, sağlık turizmi alanında da lider şehirdir. Uzman hekimleri ve teknoloji kullanan hastaneleri ile diş ve tıp uzmanlığı içine giren tüm alanlarda yurtdışından gelen hastalarına hizmet verir.

Kalabalık bir şehir olması sağlık kuruluşları için vaka çeşitliliğini artırması, hekimlerin bilgi ve tecrübelerinin yüksek olmasını sağlamaktadır. Tecrübelerini teknolojilk alt yapı ile birleştiren hekimler, özellikle diş tedavisi için gittikleri Macar, Polonyalı, Çek, Romen ve Bulgar hekimlerle kıyaslandıklarında yıldızlaşırlar.

Satın aldığınız kaliteli tedavinin bütçesinin kendi ülkenizde alacağınız tedaviden çok daha ucuz olması ise tercih nedenlerinden en önemli olanlarındandır.

Tedavi amaçlı geldiğiniz İstanbul sahip olduğu kültürel mirası ile misafirlerinin arta kalan zamanları için sahip olduğu derin kültürü sunar. Topkapı Sarayı, Ayasofya, Kapalı Çarşı,  Yerebatan Sarnıcı ve birçok tarihi yapısıyla tarihte yolculuğa çıkarır.

Farklı semtlerindeki klüpleri ile renkli gece hayatının kapılarını ardına kadar açan İstanbul, refaketçileriniz için dikkate alınması gereken bir seçenek olsa da tedavi süreciniz devam ederken geceyi dışarıda geçirmek isteminiz durumunda lüks mekanları ile sizleri de hatırlar.

En az bir yabancı dil konuşabilen kişi sayısı fazla olan İstanbulda iletişim probleminiz olmadan gönlünüzde gezip dolaşacağınız, alış veriş yapabileceğiniz lüks mağazaları ile İstanbul sizi bekliyor.

Yurtdışından gelmek isteyen hastalar için tedavi süreci nasıl ilerliyor?

Hastanemize gelip tedavinizi yaptırmak istiyorsanız bize web sayfamız, telefon santralimiz ve Whatsapp hesaplarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

WhatsApp üzerinden +90 505 004 05 10 ya da +90 542 374 42 99 numaralı hatlarımızı kullanarak yakın zamanda çekilen röntgen filminizi bize gönderebilirsiniz. Röntgen filmi üzerinden uzman hekimlerimiz tedavi planlamanızı oluşturur. Sizin için hazırladığımız tedavi planını kabul etmeniz durumunda size uygun olan tarihlere randevularınızı oluşturabilir, tedavinizi başlata biliriz.

 

Bir diğer yol ise web sayfamız üzerinden online başvuru formunu doldurarak tedavi isteğinizi bildirebilirsiniz (http://dentakademi.com.tr/online-randevu

 

Bir başka yol ise web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinde belirtilen e-mail ve telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşabilir, tedavi talebinizi bildirebilirsiniz. (http://dentakademi.com.tr/iletisim)

RÖNTGEN FİLMİ İLE KONSÜLTASYON-

RÖNTGEN FİLMİ İLE KONSÜLTASYON-

Göndermiş olduğunuz rontgen filmi üzerinden uzman hekimlerimizce yapılan konsültasyon sonrası tedavi planlamanız oluşturulur. Tedavi planlamanıza ait bütçe tarafınıza sunulur. Onayınız sonrası geliş tarihinize göre ilgili hekimlerde randevularınız oluşturulur.

 

HOTEL KONAKLAMA

HOTEL KONAKLAMA

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastaları, hastanemizin yakınında bulunan anlaşmalı otellerimizde indirimli fiyatlardan yararlanabilirler.
HAVAALANI TRANSFERİ

HAVAALANI TRANSFERİ

Tedavisini hastanemizde yaptıracak hastalarımız kendi araçlarımızla havaalanından alınırlar. İstekleri doğrultusunda otellerine yerleştirilir ya da hastanemize getirilerek tedavilerine başlanır.

RÖNTGEN GÖNDER

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Neredeyiz ?

Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122 Maltepe İstanbul Türkiye